İstanbullu Gelin 16. Bölüm Fragman

İstanbullu Gelin 16. Bölüm Fragman
dailymotion.com

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın, aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir. Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir. 

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır. 

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır. 

Yapım: O3 Medya 
Yapımcı: Onur Güvenatam 
Yönetmen: Zeynep Günay Tan - Deniz Koloş 
Senaryo: Teşrik-i Mesai 

Oyuncu Kadrosu: 
Faruk: Özcan Deniz 
Süreyya: Aslı Enver 
Esma: İpek Bilgin 
Fikret: Salih Bademci 
Adem: Fırat Tanış 
Osman: Güven Murat Akpınar 
Murat: Berkay Hardal 
Senem: Neslihan Yeldan 
İpek: Dilara Aksüyek 
Kıymet: Nergis Çorakçı 
Nurgül: Pelinsu Pir 
Gülistan: Eren Balkan 
Mustafa: Ahmet Sabri Özmener 
Nazif: Muharrem Türkseven