Paramparça 33. Bölüm İzle

Paramparça 33. Bölüm İzle



PARAMPARÇA’DA İNTİKAM YEMİNİ

ALDIKLARI HER NEFESİ ZEHİR EDECEĞİM

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, yayına girdiği günden bu yana ekranların en çok izlenen dizisi olan Paramparça, yeni bölümüyle 21 Eylül Pazartesi akşamı 20.00’de Star TV’de.

Başrollerini Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın 33’üncü bölümünde olaylar arka arkaya gelişiyor.

YAŞADIKLARINA PİŞMAN OLACAKLAR

Hayatındaki en değerli insanın kaybından sorumlu tuttuğu Cihan ve Dilara’ya yıllardır kin besleyen Harun, artık intikam için hazırdır. Elindeki gençlik fotoğrafına her baktığında, “Aldıkları her nefesi onlara zehir edeceğim” diyen Harun planlarını birer birer hayata geçirmeye başlar. 

BÜTÜN FIRTINALARA HAZIRIM 

Yalıdaki olaylarla uğraşan ve kontrolünü kaybetmeye başlayan Cihan ise düşmanı Harun’dan habersizdir. Bir tek Gülseren’in yanında huzur bulan Cihan, “Bütün fırtınalara hazırım” sözleriyle Gülseren’e aşkını anlatırken, hiç tahmin etmediği biri bu ana tanıklık eder. 

HAZAL’IN OYUNU ORTAYA ÇIKACAK MI?

Yalıda herkes için zor günler başlar. Dilara, Gülseren’in gitmesi için her yolu dener. Hazal ise yalıda yaşanan bu karmaşadan faydalanarak herkese büyük bir oyun oynar. 

www.paramparca.com.tr

PARAMPARÇA 34. BÖLÜMÜ PAZARTESİ 20:00'da STAR'da!

Paramparça Dizi izle | Paramparça 33. Bölüm HD izle | 
Paramparça 33. Bölüm Tek Parça İzle

PARAMPARÇA | YENİ SEZON | YENİ BÖLÜM 20:00 | STAR