Serçe Sarayı 1. Bölüm İzle

Serçe Sarayı 1. Bölüm İzle
Songül Öden - Mert Fırat - Alican Yücesoy
"Gönül Serçe'den bir saraydır. Yıkılması kolaydır."

Yaşam mücadelesi, sürpriz olaylar ve aşkın içiçe geçtiği “Serçe Sarayı”, 2. bölümüyle Perşembe 22.00'de STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır... Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır.

Tags : Serçe sarayı izle, serçe sarayı full izle, serçe sarayı tek parça izle, serçe sarayı 1. bölüm izle, serçe sarayı izle, serçe sarayı hd izle