Karadayi 68.Bölüm

Karadayi 68.Bölüm"KARADAYI" Her Pazartesi akşamı saat 20.00'de Atv'de...
Mehmet Saim'in net tavrına
 rağmen Feride ve Mahir'in evlilik planlarından vazgeçmeye niyetleri yoktur. Feride babasına çok kırılmıştır, 
 kalbinin bir yanı buruk da olsa, 
 heyecanla Mahir'le hayatını birleştireceği günün hazırlıklarına başlar Feride ve Mahir'i ayırmayı başaramayan Mehmet Saim son kez kolları sıvayacaktır. Bir kez daha Mahir'i sevdikleriyle sınamaya hazırlanmaktadır. 
Zor da olsa mutluluğun kıyısına ulaşan sevdalıları ve Kara ailesini yeniden acı günler beklemektedir. 
Sevkiyat günü yaklaşırken, Sinan ve Mehmet Saim arasında kalan Necdet, atacağı adımla geleceğinin şekilleneceğinin farkındadır. Eline geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye karar vermiştir. Ayten ise hamile olduğunu söyleyebilmek için heyecanla Necdet'i beklemektedir. 
Eve bir türlü gelmeyen Necdet'i bulup müjdeyi vermek isteyen Ayten, gazinonun yolunu tutar. Bu defa karşılaşacağı sürprizle dünyası yıkılacaktır. 
Orhan'ı sağ kolu yapmak isteyen Seyis ısrarla onu sınmaya devam eder. Bu arada Orhan'ın yakın zamanda çıkıp elini kolunu sallaya sallaya dolaşacağı fikri Yılan Berdan'ı çileden çıkarmaktadır. 
Seyis yüzünden Orhan'ı öldürmeye cesaret edemeyen Yılan'ın boş durmaya hiç niyeti yoktur. Bambaşka bir yolla intikamını almaya karar verir. Yılan Berdan, Orhan'ı ve Kara ailesini can evinden vurmak üzeredir.