Medcezir 20.Bölüm

Medcezir 20.BölümHale'nin yarattığı tehlikeyle Mirayı bir kez daha kaybetme korkusunu yaşayan Yaman, kırgınlıkları unutur... Miranın hayatındaki yeri bu az kalsın felaketle sonuçlanacak olayla daha da sağlamlaşır.. 

Öte yandan dikkatler Halenin üzerindedir. Herkes, Hale'nin kendisine ve Mira'ya zarar verecek kadar gözünü karartmasına neden olan durumun asıl sebebini öğrenmeye çalışır. Mira ve Orkun, sessizliklerini korurken, Sude yaşananları kendi lehine çevirmenin yine bir yolunu bulacaktır. 

Kaza olayının şoku henüz atlatılamamışken, Asım Şekip Kaya'ya yönelik düzenlenen mali operasyon aile içinde şaşkınlık yaratır.. Herkesten gizlenmeye çalışılan bu olay sonunda Ender geçmişiyle zorlu bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Selim ve Ender'in evliliği ciddi bir sınavdan geçerken; Mert, ailesinin yeni bir yüzüyle tanışır. Bütün soru işaretleri cevaplandığında, Selim ailesi için elini ateşe uzatmak zorunda kalır. 

Mira'yla aralarındaki mesafenin kapanmaya başlaması, Yaman'ın da kalbinin kilidini açar. Mira'yı bir anlığına bile olsa görmek için gözünü karartır ve yan eve gizli bir yolculuk yaparak , o güne kadar ağzından çıkan hiçbir sözü boş yere söylemediğini Mira'ya ispat edecektir.. 

Tozludereden gelen haberler , Yamanı tekrar bir yol ayrımına getirir.. Annesinin aldığı önemli karar, Yaman'ın hayatının bütün akışını değiştirmek üzeredir..